O značke Regin

 

Od založenia firmy Regin v roku 1947, táto vyvinula a uviedla na trh produkty a systémy, ktoré vytvárajú vysokú úroveň komfortu v domácnostiach. Dnes významným hráčom na trhu s najširšou ponukou pre automatizáciu budov. Disponujú znalosťami, skúsenosťami a zdrojmi pre prvotriednu podporu a poradenstvo. Regin vyniká v tom, že nerobí rozdiel v záväzkoch a v motivácii urobiť to najlepšie pre svojich zákazníkov a partnerov. Je vnímaný ako priekopník v automatizácii budov. To ich stimuluje pracovať ešte tvrdšie.

 

Regin – záväzok a motivácia

 

Ich cieľom je dosiahnuť, aby sa Regin stal popredným dodávateľom riešení, ktoré prispievajú k lepšej spotrebe energie a trvalo udržateľného rozvoja pre integrátorov, konzultantov, distributérov, inštalačných technikov alebo majiteľov budov. Preto každý z nás v skupine Regin má rovnaké tieto hodnoty.

 

Ich úlohou je urobiť vždy maximum pre vyriešenie vašich problémov. Preto, ako zákazník, máte prístup k ich skúseným zásutpcom pre vývoj produktov, technickú podporu predaja, školeniam, logistike atď. To všetko je tu pre vás.

 

Základné hodnoty Regin

 

Byť súčasťou

Urobia vždy maximum pre vyriešenie problému zákazníka

 

Vypočuť

Vždy počúvajú skôr ako začnú reagovať a konať

 

Mať informácie

Sú erudovaní a dobrí v tom, čo robia

 

Jednoduchosť

Je jednoduché s nimi obchodovať

 

Záväzok

Sú odovzdaní v tom, čo robia

 

Regin - Globálna sila, silné lokálne zastúpenie

 

Regin je medzinárodná firma so zastúpením asi v štyridsiatich krajinách. Sídlo sa nachádza v Kållered (Gothenburg). Ich centrum vývoja produktov sa nachádza v Varberg a Landskrona. V Landskrona, majú tiež kancelárie, technickú podporu, rovnako ako Regin akadémiu - ich školiace stredisko. Hlavný sklad, logistika a divízia ventilov sú umiestnené v Osby.

 

Okrem tohoRegin kancelárie v Štokholme, Paríži, Berlíne, Hongkongu a Singapure. Vďaka ich globálnej prezentácií, so silným miestnym zastúpením, si dobre vedomí požiadaviek trhu, rovnako ako toho, ako ich produkty a systémy fungujú v rámci týchto variabilných podmienok.

 

Dynamický vývoj, flexibilná výroba


Každý rok, Regin venuje cca. 10% ich obratu na vývoju nových výrobkov.
Ich cieľom je nájsť nové, inteligentné riešenia, ktoré šetria energiu. Napríklad Regin vo vlastnom ventilovom centre v Osby vyvinul novú generáciu ventilov s tesniacou technológiu, ktorá z nich robí 100% nepriepustné ventily v zatvorenej polohe.
Ako líder v oblasti, Regin teraz ponúka niekoľko sérií ventilov s touto tesniacou technológiou, ktorá bude postupne zahŕňať ďalšie ventily.

 

Ready-Steady-Go robí prácu jednoduchšou


Ready-Steady-Go je ďalším príkladom toho, ako spúšťajú vývoj s cieľom zjednodušiť inštaláciu, uvedenie do prevádzky a používanie.
Koncept možno nájsť v Corrigo E, Regio a Optigo Controller, rovnako ako v ich FRS ventiloch diaľkového kúrenia.

 

Kvalita


Ich výrobky sú vyrábané skupinou vybraných partnerov, ktorí pracujú s najnovšou a najmodernejšou technológiou.

 

Ich úlohou je prevziať zodpovednosť za nákup materiálu a komponentov, plánovanie výroby, rovnako ako istý stupeň kompletovania. Toto usporiadanie im dáva plnú kontrolu celého výrobného procesu, od prototypu k sériovej výrobe, s garantovaním vysokej kvality. Súčasne im poskytuje extrémne vysokú flexibilitu a krátke dodacie lehoty.

 

Sú akreditovaní podľa ISO 9001.

 

Regin akadémia

 
Ich cieľom je ponúknuť najlepšie riešenia v rámci automatizácie budov s veľkými nárokmi na kvalitu, spoľahlivosť a výkon. Preto veria len kvalifikovaným integrátorom pri vykonávaní inštalácie, uvedenia do prevádzky a údržbe ich výrobkov.
Okrem toho musia mať všetci distributéri kompletné znalosti Regin produktov a systémov. Kurzy prebiehajú pod názvom Regin akadémia.

 

Účelom akadémie je dať integrátorom a distributérom technické školenia a všeobecné, praktické znalosti systémov Regin.

 

Tieto kurzy sú založené na rozsiahlych skúsenostiach v automatizácii budov, ako aj na otázkach konzultantov, integrátorov, realitných manažérov a koncových zákazníkov. Kombinujú teóriu s praxou, čo znamená, že účastníci budú môcť ich znalosti použiť ihneď po ukončení kurzu.

OpenCart • Talux, s.r.o. - Regin SK © 2018